KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9401541
nr 940 1541
Lennart Iverus
(1930-2012), Sverige
Blandteknik, Lennart Iverus, hästar, signerad, motivet: 47x68
Lennart Iverus, svensk bildkonstnär född 1930, död 2012.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 februari 2015
kl 18:20:37
9/2 07:28:37
Lennart Iverus
Läs mer om Lennart Iverus